Dolnopoustevenský posel

Řidiči se konečně dočkají

Autor: Ing. Miroslav Jemelka, starosta

Úvodní etapa plynofikace města vstupuje do své závěrečné fáze. Znamená to, že přijde na řadu pokládání středotlakých rozvodů plynu do tělesa státní komunikace směrem na Vilémov. Pokládka se uskuteční v horizontu zhruba pěti týdnů. Čekají nás tedy jisté obtíže v dopravě. Prosíme tedy občany Dolní Poustevny o pochopení a ubezpečujeme je, že uděláme všechno proto, aby tyto práce skončily co možná nejdříve.

Po mnoha jednáních se městu podařilo zajistit zbroušení poškozeného asfaltového povrchu celé Vilémovské ulice včetně úseku za městem. Stalo se tak za rozhodující finanční spoluúčasti příslušných orgánů Ústeckého kraje, kde jsme absolvovali skutečně objektivní a konstruktivní jednání.

Pozitivní informací je jistě také skutečnost, že se městu podařilo za velice výhodných podmínek získat více než 750 tun zbroušeného asfaltového povrchu. Tento materiál se již nyní postupně pokládá na vytipované místní komunikace, kde vytváří nový a celkem přijatelný povrch jako podklad pro budoucí konečné řešení.

Zpět k článkům

Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )