Dolnopoustevenský posel

Sportovní hala: žádoucí změna k lepšímu

Autor: rd

Všichni sportu a pohybumilovní lidé z Dolní Poustevny mají důvod k radosti. Opět mají k dispozici sportovní halu a navíc i moderně vybavené fitness.

V hale kromě plochy z moderních materiálů najdou i nové sportovní náčiní a určitě si všimnou i toho, že celý prostor haly vyhřívá efektivní systém vytápění. Fitness řídí Jiří Jakoubka (tel. 602 447 189). “Pot a slzy” nabízí v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek vždy od 17 do 21 hodin. Po dohodě pak ještě skupinám o nejméně šesti lidech ve středu a sobotu. Celou halu pak má na starosti správce pan Príhoda.

Slavnostního otevření se hala dočkala pátého listopadu. Aktéři shlédli vystoupení mikulášovických mažoretek a fotbalové klání dolnopoustevenských elévů. Následovala prohlídka interiérů haly, které se díky dvěma proinvestovaným milionům korun řádně změnily. Povrch hřiště díky aplikovanému systému značení nabízí hned několikeré sportovní využití. Nepostradatelným doplňkem sportoviště jsou i sklopné basketbalové koše, zavěšené kruhy a opravené ribstoly. Na hřiště je povolen vstup jen v botách s bílou podrážkou, materiál podlahy splňuje kritéria klasické dřevěné palubovky a sportovci by se při případném pádu neměli spálit.

Novinkou, o které jsme už nejednou na stránkách Posla a v souvislosti se sportovní halou psali, je i nový finanční režim. Éra “socializmu” definitivně skončila a provozovatel haly se začal chovat více ekonomicky. Samozřejmě po předcházející dohodě se zástupci jednotlivých sportovních týmů, které halu v Dolní Poustevně využívaly a využívají nejvíce. Za pronájem zaplatí pochopitelně i přespolní.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )