Dolnopoustevenský posel

Nové elektrické vedení: Vilémov - Dolní Poustevna

Autor: rd

Časté výpadky elektrické energie už lidi v Dolní Poustevně trápit nebudou. Lépe řečeno, mílovými kroky se ten bohulibý čas blíží. Už v dubnu se totiž energetici pustí do výstavby nového elektrického vedení. Povede vzduchem z Vilémova do Dolní Poustevny po pravé straně stávající státní komunikace.

Výše uvedené sdělil starosta města Miroslav Jemelka. Dodal, že energetici uskutečněním tohoto projektu změní nedobrý technický stav stávajících energetických zařízení, na které poukázaly výsledky loňské rozsáhlé kontroly. K té energetiky vyzvala právě dolnopoustevenská samospráva. “Výpadky elektrického proudu a opravy vedení u nás byly, s jistou nadsázkou řečeno, na každodenním pořádku,” konstatoval Jemelka.

Rozhodnutí energetiků nepříznivý stav změnit, starosta Jemelka jednoznačně přivítal. “Modernizace elektrické sítě současně znamená i významný rozvojový impuls do budoucna. Posílením elektrického vedení a stabilizací v dodávkách elektrické energie totiž vznikají dobré podmínky pro vznik nových podnikatelských subjektů a aktivit u nás,” vysvětlil Jemelka.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )