Dolnopoustevenský posel

Beachová exhibice a tradiční turnaj dvojic

Autor: Vítězslav Bureš

Fajn Klub Dolní Poustevna ve spolupráci s městem Dolní Poustevna, Tělovýchovnou jednotou Dolní Poustevna – oddílem volejbalu a Tolštejnským panstvím, pořádá o víkendu 4. a 5. září 2004 v areálu Marina baru v Dolní Poustevně beachvolejbalový víkend.

V sobotu 4. září bude sehrán exhibiční turnaj předních českých hráčů v čele se současnou jedničkou Michalem Bízou a dalším velmi úspěšným českým reprezentantem Michalem Palinkem (mj. účastníkem OH 1996 a 2000). Mezi šestnáctkou pozvaných hráčů jsou rovněž například bratři Petr a Josef Benešové (v současnosti na 5. a 7. místě v ČR) či Luboš Kuchta a Filip Hanák (13. a 14.). Exhibiční turnaj osmi dvojic začíná v 9 hodin. Bližší informace poskytne Jiří Plachý. Tel.: 608 372 022.

V neděli 5. září se na stejném místě uskuteční 6. ročník beachového turnaje O pohár Fajn klubu, který je určen široké veřejnosti. Turnaj je vypsán pouze v kategorii “open” – tedy muži, ženy i smíšené páry dohromady – bez omezení věku. Prenzence účastníků je do 9 hodin, v ceně startovného 200 Kč na osobu je zahrnut oběd. Prvenství v turnaji obhajují jeho trojnásobní vítězové Jiří Plachý, Martin Vinklárek. Bližší informace poskytne Zdeněk Bašta. Tel.: 602 335 299.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )