Dolnopoustevenský posel

Pokud se vás týká, nepřehlédněte!

Autor: rd

Pro tiskopisy už jen osobně

Úřad práce v Děčíně, odbor státní sociální podpory, oznamuje všem příjemcům dávek státní sociální podpory, že od 1. ledna 2005 bude z ekonomických důvodů ukončena služba rozesílání tiskopisů žádostí s předtištěným prohlášením osob o příjmech rozhodných pro nárok dávky. Je ve vlastním zájmu všech příjemců dávek si tyto tiskopisy osobně vyzvedávat na pracovištích odboru státní sociální podpory.

Zároveň s účinností od 1. ledna 2005 budou změněny úřední hodiny všech pracovišť odboru státní sociální podpory. Jako úřední dny zůstanou zachovány pondělí a středa, pátek bude změněn na neúřední den. Tiskopisy žádostí budou vydávány i v neúřední dny.

Termíny výplaty sociálních dávek

Vzhledem k organizačním změnám, ke kterým došlo na Sociálním odboru Městského úřadu ve Šluknově, je nutné, aby si příjemci dávek sociální podpory poznamenali změny v termínech výplat dávek sociální péče.

Lednové výplatní termíny jsou tyto: 10. ledna (náhradní termín), 24. ledna (Deňo, Kočová), 25. ledna (Sokolová, Mikušová), 26. ledna (Blažková, Novotná). Únorové: 7. února (náhradní termín), 21. února (Deňo, Kočová), 22. února (Sokolová, Mikušová), 23. února (Blažková, Novotná). Další termíny zjistí klienti přímo na Sociálním odboru MěÚ Šluknov.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )