Dolnopoustevenský posel

Poslovy prosincové pozvánky

Autor: (tob)

9. prosince - Teď ne, darling

Ušetřete si trochu času v předvánočním shonu a přijďte v pátek 9. prosince v 19 hodin do Národního Domu v Dolní Poustevně na divadelní frašku Ray Cooneye a Johna Chapmana Teď ne, darling v podání Divadelního souboru Domu kultury Rumburk.

10. prosince - SOLIDEO

Stále populárnější vokálně instrumentální skupina SOLIDEO hrající na historické hudební nástroje zve posluchače k poslechu Adventního koncertu. Uskuteční se v sobotu 10. prosince od 17.30 hodin v kostele sv. Michaela Archanděla v Dolní Poustevně. Více na www.solideo.wz.cz.

14. a 15. prosince - Dny žáků speciálních škol

Žáci a učitelé Soukromých speciálních škol Gabriely Pelechové v Horní Poustevně zvou veřejnost k návštěvě výstavy svých výrobků a divadelního představení. Obě akce se uskuteční v sále dolnopoustevenského loutkového divadla. Prodejní výstava - 14. prosince od 14.30 do 17. hodin, 15. prosince od 10.30 do 16 hodin. Divadelní představení - 15. prosince v 9 a 10 hodin.

24. prosince - Štědrovečerní mše svaté

Všichni jste srdečně zváni k poslechu jak krásné vánoční hudby, tak i svátečního slova P. Stanislava Bochenka. V Dolní Poustevně zazní zpívaná vánoční mše J. J. Ryby „Hej mistře“. Časový program: kostel v Lobendavě v 19.30 hodin, kostel v Dolní Poustevně ve 21 hodin, kostel v Mikulášovicích ve 23 hodin.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )