Dolnopoustevenský posel

Fotbalový podzim příjemně bronzový

Autor: rd

Na poslední tři kola podzimní části okresního přeboru budou fotbalisté Dolní Poustevny vzpomínat rádi. Jakpak by ne. Vždyť stoprocentně bodovali a na „pažity“ příštího roku vyběhnou jako třetí v tabulce! Předehrávka prvního jarního kola se jim sice v Benešově nad Ploučnicí 17. listopadu nevydařila (1:4, branku vstřelil Píša) ale optimismus hráčů, funkcionářů i fandů, dobře živený dosavadními příznivými výsledky, rozhodně nezvyklala. Pojďme se podívat na konkrétní výsledky. 

29. října přivezla Dolní Poustevna všechny tři body z hřiště Startu Děčín. Branky Obročníka, Balouna a Vlka stačily na cenné vítězství 3:2 (1:0). V sobotu 5. listopadu se naši fotbalisté rozloučili (jen pro letošek) s domácími diváky. A rozloučili se výhrou. Celek Krásné Lípy přehráli o jedinou branku v poměru 1:0. Již v první pětačtyřicetiminutovce skóroval a rozhodl Vlk. Porážku FK Dolní Poustevna nepoznala ani v posledním podzimním kole v Markvarticích. Zápas se slibně vyvíjel už v prvním dějství a skončil triumfem Dolní Poustevny 2:1 (2:0). Obě branky zaznamenal Baloun.

A jak vypadá čelo tabulky okresního přeboru po třinácti kolech? První je Šluknov B (32:13, 32 body), druhý Benešov nad Ploučnicí (39:13, 31) a třetí FK Dolní Poustevna (28:19, 26). Blahopřejeme!

Starší žáci na soupeře nestačí

Tým starších žáků FK Dolní Poustevna na své soupeře z okresního přeboru jednoduše nestačí a  dosažené a nedobré výsledky dolnopoustevenských barev to jen potvrzují. Nedá se nic dělat, musíme to sportovně přiznat a doufat, že žákovské jaro bude lepší. Rozhodně ale našim mladým fotbalistům držíme palce a těšíme se na jejich první, byť jen třeba dílčí úspěchy!

Výsledky našeho FK v posledních mistrovských zápasech roku 2005: FK Dolní Poustevna – Čechie Horní Podluží 0:4 (0:1) a FK Dolní Poustevna – Spartak Mikulášovice 0:14 (0:7). V tabulce jsou naši žáci na posledním osmém místě s jedním bodem a poměrem branek 12:67. Na předposlední Jiříkov ztrácejí pět bodů a na vedoucí celek Vilémova devětadvacet.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )