Dolnopoustevenský posel

Děcka! Přijďte si zahrát šachy!

Autor: rd

Rozšířit stávající škálu zájmových kroužků a dalších specificky zaměřených útvarů, které mají děti a mládež v Dolní Poustevně k dispozici, se rozhodli po dohodě s dolnopoustevenskou radnicí a základní školou pedagogové ze Soukromých speciálních škol Gabriely Pelechové.

Zcela nový kroužek, konkrétně pak kroužek šachový, zahájí svou činnost v pondělí 7. března 2005. Úvodní schůzka kroužku, který povede Jaromír Kulhánek a který se bude scházet pravidelně každé pondělí od 16.30 do 18 hodin, se uskuteční v prostorách Základní školy v Dolní Poustevně - v učebně soukromé speciální školy (umístěna je v nejvyšším poschodí budovy I. stupně) v 16.30 hodin.

Srdečně zváni jsou všichni mladí příznivci této ušlechtilé hry. Začátečníci, pokročilí i ti, kteří o černobílém světě čtyřiašedesáti polí zatím nevědí vůbec nic, ale chtěli by se leccos zajímavého dozvědět a naučit. Děti mohou kroužek navštěvovat zcela zdarma. Další informace na čísle telefonu 412 397 645.

A je-li řeč o zájmových kroužcích, není od věci připomenout, které kroužky vlastně v Dolní Poustevně pracují. Jsou to následující kroužky a zájmové útvary: internetový, počítačový, pohybový, pěvecký, Dovedné ruce, Cesta za předky, školní redakce, myslivecký, zahradnický, rybářský, kroužek Kreativ, kroužek angličtiny, dramatický a nově tedy i kroužek šachový. O další aktivity zaměřené na děti a mládež se také starají hasiči a členové sportovních oddílů.

Nicméně. Fantazii se meze nekladou a je-li mezi čtenáři někdo, kdo by chtěl nabídku dolnopoustevenských volnočasových aktivit pro děti a mládež rozšířit, nechť na nic nečeká a dá o sobě vědět!

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )