Dolnopoustevenský posel

V úvodu turnaje dvě plichty a vítězství

Autor: rd

Prvním soupeřem dolnopoustevenských fotbalistů na zimním turnaji ve Varnsdorfu - hrálo se na umělé trávě - byl 15. ledna celek Horního Podluží. Naši fotbalisté s ním remizovali 2:2, přestože ještě v poločase prohrávali 0:1. Branky dolnopoustevenských barev zaznamenali Baloun a Šmejkal.

V druhém turnajovém vystoupení čekali na fotbalisty Dolní Poustevny dorostenci České Lípy. Také s nimi se nakonec naši hráči rozešli smírně. Zápas dokonce skončil i stejným poměrem skóre - 2:2. Góly tentokrát vstřelili Kozák a Karpíšek.

30. ledna bylo na pořadu třetí kolo a Dolní Poustevna se konečně dočkala vítězství. Po poločase 2:1 přehrála Mikulášovice 4:3. Postarali se o to střelci Baloun (2x), Kurel a Soukup.