Dolnopoustevenský posel

Draci na Kance nestačili

Autor: rd

HC Kanci Dolní Poustevna - HC Draci Bílina 9:6 (4:4, 2:2, 3:0)

Na sklonku loňského roku sehrálo mužstvo HC Kanci Dolní Poustevna přátelské hokejové utkání se soupeřem z Bíliny. Týmy své síly změřily na rumburském zimním stadionu.

Vzhledem k tomu, že hosté přijeli pouze v osmi, doplnili jejich řady hokejisté Dolní Poustevny. Byli to brankář R. Príhoda, L. Kramer, D. Karpíšek, M. Engler, M. Knotek). Ve druhé třetině dorazil brankář Bíliny a brankáři Dolní Poustevny se v kleci střídali. I přesto, že Kancům chyběli hráči základní sestavy, nastříleli Drakům slušný počet branek. Podělili se o ně A. Gall 3, T. Jírovský 2, Swen Perscher, M. Žďánský, J. Král a J. Kolda. Na zápas přijeli i dolnopoustevenští hokejoví příznivci, mezi nimi napříjklad i bývalý hokejista František Müller. HC Kanci děkují všem, kteří pčijeli fandit a městu Dolní Poustevna za výraznou podporu ledního hokeje.

Sestava HC Kanci: K. Rücker, R. Príhoda - Z. Bašta, T. Jírovský, B. Medek, J. Kolda, P. Kramer, M. Mitošinka, R. Učeň, S. Perscher, J. Král, K. Učeň, A. Gall, M. Žďánský, V. Tovara, R. Vala, M. Švitorka. Trenér M. Jírovský, rozhodčí M. Vlk.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )