Dolnopoustevenský posel

Pro děti karneval, pro muže “match”

Autor: rd

Ve středu 9. února odpoledne uspořádal oddíl HC Kanci Dolní Poustevna na svém přírodním kluzišti (jediném a posledním nejen ve Šluknovském výběžku, ale celém okrese Děčín) dětský karneval. Jeho nedílnou součástí bylo samozřejmě vyhodnocení nejoriginálnějších masek.

V závěru akce byla celá plocha kluziště poseta sladkostmi a hračkami, pro které si děti na výzvu moderátora dobruslily. Karneval na ledě se vydařil díky pořadatelům i počasí, které devátému únorovému dni velmi přálo. Donátory, kterým patří velký dík, byly Městský úřad v Dolní Poustevně, Fajn Klub a R. Holcová.

Po skončení “dětské” části následovala v areálu dolnopoustevenského kluziště ta ryze “sportovní”. V přátelském hokejovém utkání se střetla mužstva HC Kanci a FK Dolní Poustevna. Hokejisté měli navrch a zvítězili v poměru 5:1. Navíc ještě fotbalistům “kádrově” vypomohli. Branky zaznamenali za hosty Marčok, za domácí Jírovský T. (2), Mitošinka, Učeň ml. a Bašta M. Role sudího se ujal M. Vlk.

Sestava FK: Liška - Gall, Žďánský, Holec, Marčok, Baloun, Benda, Benda, Obročník, Karpíšek, Velčev. HC Kanci: Rucker - Učeň R., Medek, Král, Švitorka, Bašta Z., Mitošinka M., Kolda, Bašta M., Učeň ml., Engler M., Jírovský T., Engler O., Benda J.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )