Dolnopoustevenský posel

Bramborová medaile pro starou gardu A

Autor: Pavel Kramer

Dvanáctého února uspořádal FK Dolní Poustevna první ročník halového turnaje v kopané starých gard, jinými slovy hráčů starších pětatřiceti let. Turnaje se zúčastnily týmy Šluknova, Velkého Šenova, Mikulášovic, Rugiswalde a dva domácí celky - A a B. Hrálo se systémem každý s každým jedenkrát patnáct minut, všechna utkání odpískal rozhodčí L. Vrabec z Dolní Poustevny.

Výsledky dolnopoustevenských celků: Dolní Poustevna A - Rugiswalde 4:2, Dolní Poustevna B - Šluknov 2:5, Dolní Poustevna A - Dolní Poustevna B 5:2, Dolní Poustevna B - Rugiswalde 1:5, Dolní Poustevna A - Mikulášovice 2:4, Dolní Poustevna B - Mikulášovice 1:6, Dolní Poustevna A - Velký Šenov 3:1, Dolní Poustevna B - Velký Šenov 0:2, Dolní Poustevna A - Šluknov 2:4.

Turnajem nakonec nejlépe prošli fotbalisté Mikulášovic, na druhém a třetím místě jim sekundovali “gardisté” Velkého Šenova a Šluknova. Dolnopoustevenské áčko skončilo čtvrté, béčko turnajovou tabulku uzavřelo. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Milan Šimek z Velkého Šenova, brankářem Zdeněk Podhorský - gólmam dolnopoustevenského béčka. Nejpřesnější mušku měl Karel Učeň z Dolní Poustevny A. Redakčně zkráceno a upraveno.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )