Dolnopoustevenský posel

Devátý červenec patřil tenistkám

Autor: M. Mitošinka

Tenisový oddíl pořádal 9. července 2005 turnaj ve dvouhrách a čtyřhrách žen. Zúčastnilo se ho osm žen (z Dolní Poustevny, dále z Jiříkova, Rumburku a Jiřetína pod Jedlovou). Hlavní organizátorkou byla Zdena Micková a nutno podotknout, že připravila vskutku krásný den pro všechny zúčastněné hráčky.

Hlavní soutěž - dvouhru - vyhrála po předcházejících bojích ve dvou základních turnajových skupinách Kateřina Procházková z Jiříkova, druhá byla Alena Karpíšková a třetí Miloslava Hrdličková. Čtyřhře dominovala dvojice Procházková - Mitošinková, za ní následovala dua Karpíšková - Michlíková a Micková - Müllerová.

Ženám se bílá tenisová dolnopoustevenská sobota vydařila. Nechybělo pěkné počasí, herní nasazení, urputné boje ani důstojné vyhlášení výsledků. Poděkování patří i mladíkovi, který pomáhal s úklidem kurtů po jednotlivých zápasech. Proto bych mu rád i touto cestou poděkoval a vyzdvihl jeho přístup. Děkuji také Patriku Mataché za pomoc při turnaji. Zdeně Mickové a všem, kteří se na průběhu této zdařilé akce podíleli.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )