Dolnopoustevenský posel

Pavel by měl určitě radost

Autor: (fajn)

Opět vydařená akce na Marina baru v Dolní Poustevně! Celkem osmnáct družstev si skvěle zasportovalo a společně zavzpomínalo na kamaráda Pavla, který první ročník tohoto turnaje pomáhal organizovat. Připomeňme, že Pavel v ten osudný den stačil odehrát v dresu Vilémova přátelské fotbalové utkání v Novém Boru a spěchal na předsezónní schůzi HC Kanci, na kterou však už nedorazil. Na Mýtě se jeho motorka střetla s německým autem ...

Po lítých bojích, v nichž proti sobě nastoupili zástupci mužů, žen i dětí první místo obhájil Robert Holec, vítěz loňského ročníku, i když s pozměněným mužstvem Žáby a Vlk. Druhý skončil Red Bull, bronz patří Šmejdům a bramborové medaile zůstaly teamu Fajnklubu. Ceny vítězům předala Petra Pitschmanová, Pavlova sestra, a ředitel turnaje Michal Pavlovič. Dík patří městu Dolní Poustevna jako patronovi akce, hokejovém klubu HC Kanci a poustevenskému FK i všem ostatním sponzorům.

Škoda, že závěrečnou párty u bazénku zhatil déšť. Po skončení akce se organizátoři rozhodli věnovat 1 000 Kč zdejší základní škole na podporu výuky dopravní výchovy.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )