Dolnopoustevenský posel

Sobota zasvěcená hrátkám na ledu

Autor: rd

HC Kanci - FK Dolní Poustevna 12:4 (4:1, 3:1, 5:2)

Na jediném přírodním zimním stadionu v širokém a dalekém okolí se 14. ledna 2006 sešli příznivci bruslení. Od čtrnácti hodin připravil pro děti dolnopoustevenský hokejový oddíl HC Kanci dětský maškarní karneval spojený s diskotékou. Večer v půl sedmé se pak navíc Kanci utkali v přátelském zápase s místními fotbalisty posílené o hokejisty Šluknova.

Karnevalu přálo nádherné zimní počasí, vzorně připravené soutěže a štedrost sponzorů Martina Mejstříka, Josefa Dvořáka a Fajnklubu. Za peníze sponzorů mohl starosta města Miroslav Jemelka každou maškaru obdarovat sladkostmi a dobrotami. A že se to na dolnopoustevenském ledě hemžilo maškarami z celého Šluknovského výběžku! Hokejisté dětem podávali zdarma horký čaj ve svém novém baru U Bivoje.

Výsledky soutěže karnevalových masek: 1. místo „indiánka“ Veroniky Žďánské, 2. místo „princezna Fiona“ Dany Čurgaliové, 3. místo „včelka Mája“ Martiny Růžičkové a zvláštní cenu získal i „vodníček“ Natálky Čurgaliové.

Večerní hokej přilákal do hlediště spoustu diváků, kteří viděli zajímavý zápas. Po tuhém boji v něm nakonec zvítězil favorit HC Kanci v poměru 12:4.

Kanci nastoupili v této sestavě: M. Mitošinka, T. Jirovský, I.Velčev, R. Učeň, B. Medek, Z. Bašta, M. Hošek, M. Bašta, P. Kramer, M. Švitorka, O. Engler, R.Učeň jr., M. Engler, J. Král, M. Knotek. Brankáři: K. Rucker, V. Švitorka. Sestava týmu FK: M. Galbavý, M. Pavlovič, M. Žďánský, J. Benda, K. Holman, V. Baloun, D. Karpíšek, V. Madunický, J. Obročník, D. Kaluba, Š. Záležák.

Branky - HCK: Z. Bašta 3, I. Velčev 3, M. Hošek 2, M. Engler 2, M. Bašta, T. Jírovský. Branky - FK: D. Karpíšek, V. Baloun, M. Žďánský a M. Galbavý.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )