Dolnopoustevenský posel

Fotbalový vánoční dárek pro Plaston

Autor: rd

Ani den po nejhezčím večeru loňského roku si dospělí vyznavači kulatého nesmyslu nedali pokoj. V dolnopoustevenské hale si „rozbalili“ další pěkný a praktický dárek - fotbalový Vánoční pohár. Barvy Dolní Poustevny hájilo hned šest týmů: Děti, Stará garda, Psi, Rakeťáci, Hulligens a Tygři. Z Lipové si fotbal „přiletěl“ zahrát Racek a šluknovský Plaston vyslal na turnaj svůj B tým..

Turnajový maratón se hrál systémem každý s každým, k vidění byla celá řada zápasů a gólů téměř nepočítaně. Přestože se domácí týmy snažily a atakovaly čelo tabulky (zejména pak Tygři a Hulligens), vítězství musely přenechat Plastonu Šluknov B. Ten postupně přehrál všechny celky kromě dolnopoustevenské Staré gardy (3:3) a lipovského Racka (2:2). Tygři si nakonec vybojovali druhé místo, bronz z Poustevny „odletěl“ s Racky do Lipové.

Výsledky stříbrných dolnopoustevenských Tygrů (hráli v sestavě Váňa, Slavík, Kalčík, Kern M. a Kirchner): Děti 3:0, Stará Garda 3:1, Psi 5:0, Racek 1:1, Rakeťáci 3:1, Šluknov B 0:1, Hulligens 3:0.

Konečné pořadí: 1. Plaston B 17 bodů, 2. Tygři 16, 3. Racek 14, 4. Hulligens 10, 5. Rakeťáci 8 , 6. Stará garda 7, 7. Děti 7, 8. Psi 0. Nejlepším střelcem Vánočního turnaje se stal „tygr“ Karel Slavík, hráčem „racek“ Václav Fišer a brankářem Jaroslav Syrový z Plastonu Šluknov B.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )