Dolnopoustevenský posel

Naši hasiči i turisté na webu

Autor: rd

Http://www.hasici-dp.unas.cz a www.klubturistu.cz jsou internetové adresy, na kterých se můžete seznámit s celou řadou aktivit Sboru dobrovolných hasičů v Dolní Poustevně a místního Klubu českých turistů.

Zcela nové internetové stránky hasičů jsou v provozu teprve několik dnů a zájemce na nich najde mimo jiné podrobné informace o historii sboru, seznámí se s jeho aktivitami v roce 2005, výjezdy v roce letošním, přečte si o práci s mládeží, Matýskářích nebo si prohlédne snímky ve fotogalerii. Navíc ho při „surfování“ doprovodí i klasické české písničky s hasičskou tématikou. Např. Co jste hasiči, co jste dělali ...

Aktuality ze světa turistiky přináší druhá výše uvedená internetová adresa. V odkazech tam najdete pochopitelně i zprávy a snímky z letošního úspěšného ročníku Severní stopy. A jsme-li u tohoto pochodu, vězte, že Jaroslav Leksa má k dispozici DVD (v německé verzi) o průběhu květnového jubilejního 30. ročníku pochodu, který mu věnoval reportér regionální saské televize. Ta ve svém zpravodajství nedávno odvysílala i komentovaný pětiminutový šot o této významné turistické akci.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )