Dolnopoustevenský posel

Pravidelná půlhodina pro podnikatele v Českém Švýcarsku

Autor: Filip Mágr

Krásnolipské Poradenské centrum pro podnikatele, které provozuje obecně prospěšná společnost České Švýcarsko, připravilo cyklus krátkých seminářů k jednotlivým dotačním programům, které jsou zaměřeny na rozvoj podnikatelských aktivit.

Na seminářích budou zájemci v krátkosti seznámeni s aktuálním vývojem v oblasti strukturálních fondů a budou jim upřesněny možnosti ucházet se o veřejné prostředky určené na rozvoj podnikání v rozličných oblastech.

Semináře se konají každé první pondělí v měsíci od 17 do 17:30 hodin ve velké učebně Domu Českého Švýcarska, Křinické nám. 1161/10, 407 46 Krásná Lípa.

Cílem programu START (začíná 5. listopadu 2007) je např. realizace podnikatelských záměrů osobám vstupujících do podnikání poprvé nebo s delším časovým odstupem, a to poskytnutím podpory ve formě bezúročného úvěru nebo zvýhodněné záruky s finančním příspěvkem.

Účast na seminářích je bezplatná (další seminář proběhne výjimečně druhé pondělí v měsíci, dne 10. prosince, a podnikatele seznámíme s aktuálními dotačními možnostmi na základě vyhlášených nebo připravovaných výzev)

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )