Dolnopoustevenský posel

Divokou přestřelku v Děčíně naši prohráli

Autor: rd

Na uplynulé období nebudou fotbalisté Dolní Poustevny vzpomínat rádi. Do tabulky okresního přeboru si totiž připsali pouhé tři body. Ztráceli na domácí půdě a navíc dostávali i dost branek. Posuďte sami:

V šestém soutěžním kole hostili doma fotbalisty Benešova nad Ploučnicí. Jediná branka, kterou vstřelil Liška, na bodový zisk nestačila. Domácí prohráli 1:3 po poločase 0:1. O týden později přišla další porážka. Dolní Poustevna nezvládla zápas s rezervou Šluknova a na její půdě prohrála 1:2 (1:0). Branku zaznamenal Obročník, navíc si naši dali vlastní gól. Až v osmém kole se blýsklo na lepší časy. Přišla totiž domácí výhra nad Jiříkovem v poměru 3:2 (3:1). O branky se podělili Obročník, Vlk a Gendráč. Ovšem zdání jen klamalo. Studená sprcha přišla v devátém a desátém kole. Naši fotbalistté si nejprve dojeli pro šestigólový nášup do Velkého Šenova (prohráli tam 0:6) a doma pak podlehli čtyřbrankovým rozdílem Františkovu (0:4)! Nedobré výsledky se pochopitelně projevily na postavení našeho prvního týmu v tabulce. Dolní Poustevna byl devátá se ziskem 28 bodů. Věřme, že přijde obrat k lepšímu.

Žáci hráli v posledním období se střídavými úspěchy. Ve třetím kole okresního přeboru nastříleli soupeři ve Verneřicích deset gólů (Kramer L. a Slanina po třech, Hájek, Holič, Kramer D a Mikula po jedné)! Doma si pak o týden později poradili s Velkým Šenovem 4:1 (Nguyen 2, Kramer L. a Slanina), dva body ale ztratili za remízu 1:1 v Březinách (Slanina). V posledních dvou kolech přišly porážky. Nejprve doma s týmem Horního Podluží v poměru 0:4 a pak naši žáci podlehli v divoké přestřelce na hřišti Řezuz Děčín 4:12. Góly stříleli Lebeda 2, Hájek a Kramer D. V tabulce patří našim žákům páté místo za zisk 13 bodů.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )