Dolnopoustevenský posel

Nezapomeňte na květnové a červnové svozové dny!

Autor: rd

Na dva termíny v květnu a další dva v červnu je naplánován letošní svoz velkoobjemového odpadu, který pro své občany pořádá město Dolní Poustevna. Z rozhodnutí zastupitelstva půjde o jedinou svozou akci tohoto druhu v letošním roce. Proto s likvidací velkoobjemového odpadu raději na nic nečekejte!

Domácnosti se mohou zcela zdarma zbavit starých koberců, čalouněného nábytku, odpadní podlahové krytiny, molitanů, plastů, lepenky atp. Jedinou podmínkou je, že odpad přistaví k okraji vozovky nebo chodníku, popř. ho umístí na obvyklé místo svozu komunálního odpadu. A to tak, aby odpad neohrožoval provoz komunikace nebo chodníku.

V sobotu 19. května se budou od devíti hodin svozové vozy pohybovat v ulicích Lobendavské, Nádražní, U Letadla, Potoční, Tyršově, Komenského, Na Růžku, Akátové, Na Kopci, Příčné a Za Dráhou.

O týden později, tedy v sobotu 26. května v devět hodin, to budou ulice: Vilémovské, Pod Hamrem, Hraniční, Kaštanové, Nad Parkem, Sadové, Souběžné, K. Světlé, Nad Údolím, Lesní a Na Samotě.

V sobotu 2. června opět od devíti hodin, mohou odevzdat velkoobjemový odpad lidé žijící v ulicích Karlínské, Čs. armády, Medové, JAKAMADO, U Kostelíka, Střední, Vyhlídkové, Hřbitovní, Na Svahu a také Karlínští včetně hornopoustevenských čísel popisných 119 a 120.

Poslední „svozová“ sobota připadne na 9. červen a na obyvatele Horní Poustevny, Markéty a Nové Vísky. Začátek svozu je opět stanoven na devátou hodinu.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )