Dolnopoustevenský posel

Oznámení

Autor: rd
  • Město Dolní Poustevna nabízí k pronájmu nebytové prostory Informačního střediska ve Vilémovské ulici. Informační středisko se nachází cca 100 m od hranic se SRN. Středisko má vlastní přívod vody, telefonní linku, vytápění elektřinou a WC. Objekt je vhodný k doplňkovému podnikání. Podmínkou pronájmu je zachování provozu Informačního střediska. Bližší informace na tel. 412 397 203 nebo na adrese sm@dolnipoustevna.cz.
  • Nové internetové adresy: stránky kulturně školské komise mění od března svou adresu, nově je najdete na http://www.akcedpou.cz. Vše důležité k soutěži Pátrám, pátráš, pátráme, zadané otázky i odpovědi na již uzavřená kola, fotografie z míst, ke kterým se otázky vztahují, a ještě mnohem víc je na adrese http://www.patranidp.cz.
  • Pracoviště státní veterinární správy v Rumburku bylo přestěhováno do objektu vedení firmy Agreko, spol. s r. o. v ulici 2. polské armády č. 639/9 (nad MěÚ Rumburk, obchodním domem RATIO a objektem SČVaK). Kanceláře veterinární správy jsou na konci chodby v 1. patře. Telefonní číslo zůstalo stejné: 412 332 179.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )