Dolnopoustevenský posel

Čeští porodníci zvou nadcházející maminky do Sebnitz

Autor: rd

Jestliže je váš gynekolog toho názoru, že potřebujete specializované ultrazvukové vyšetření pro určení osobního rizika vrozené vývojové vady, nebo chromozómové odchylky u vašeho těhotenství, nebo vy samy si přejete mít jistotu, že tyto možné komplikace vaši graviditu nezatěžují, potom se obraťte na naši kliniku. Ochotně vám poskytneme potřebná vyšetření na nejmodernějším ultrazvukovém přístroji Voluson 730 Expert.

Tak právě těmito slovy zvou i dolnopoustevenské nadcházející maminky k návštěvě Sächsische Schweiz Klinik v Sebnitz tamní lékaři Pavel Rubeš a Radovan Korkoš.

Snahou porodníků v Sebnitz je poskytovat odborné služby i pacientkám v České republice, resp. v příhraničních oblastech Ústeckého kraje. Proto právě v tomto období probíhá zatím časově neohraničené období, kdy všechna potřebná vyšetření v rámci sebnitzské kliniky, např. screening v prvním trimestru, Double test, včasnou ultrazvukovou detekci vrozených vývojových vad, fetální echokardiografii aj. nabízejí pouze za úhradu materiálových nákladů na vyšetření. Tyto náklady nepřevyšují částku 20 EURO. Honorář za práci si lékaři neúčtují. Další informace na telefonu 0049/35971/6-1739 nebo na e-mailové adrese: gyn@klinik-sebnitz.de.

„Vyšetření v Sebnitz jsem už absolvovala a mohu říci, že jsem s ním byla absolutně spokojená,“ řekla Poslu jedna nadcházející maminka z Dolní Poustevny a dodala: „Příjemné chování a citlivý přístup lékařů i ostatního zdravotnického personálu v Sebnitz byl naprostou samozřejmostí. A spočítám-li si, kolik času a peněz bych musela vynaložit za stejné vyšetření, za kterým bych se u nás musela vypravit až do Ústí nad Labem, není ani těch 20 EURO moc. Spíš naopak.“

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )