Dolnopoustevenský posel

Redakční štafetu přebírá Alena Houšková

Autor: Jaromír Kulhánek

Nic netrvá věčně a nikdo není nenahraditelný - říkají správně a zcela věcně tyto dvě hojně užívané české fráze. Nastal čas, abych je použil také. Červencové vydání Poustevenského posla je totiž poslední, které jsem pro čtenáře v Dolní Poustevně a okolí redakčně připravil a které graficky upravila Jolana Procházková.

V srpnu už je osloví, redakčně i graficky, nová redaktorka, fotografka a grafička v jedné osobě. Novinářka Alena Houšková, která se několik let živila profesionální žurnalistikou v Děčínském deníku, která dnes rediguje městské noviny v Benešově nad Ploučnicí a která má v děčínské zoologické zahradě na starosti kontakt s veřejností a také veškerou PR agendu.

Mně už zbývá jen rozloučit se. Se všemi čtenáři a příznivci, ale hlavně se všemi lidmi, kteří mi po dobu uplynulých jedenácti let (nulté číslo tehdy Dolnopoustevenského posla vyšlo v lednu 1997) při přípravě městských novin pomáhali. Patří jim mé velké poděkování.

Přeji Poustevenskému poslu do dalších nejméně jedenácti let hodně spokojených čtenářů, vydavateli a redakci spoustu dobrých námětů a vám všem v Dolní Poustevně zdraví a pohodu.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )