Dolnopoustevenský posel

Plánované i neplánované příjemné novinky

Autor: (kšk)

V neděli 1. června odpoledne proběhla na Čtverci tradiční akce – oslava Dne dětí. Program společně připravilo několik poustevenských organizací: volejbalisté, fotbalisté, HC Kanci, MS Vlčí prameny, hasiči, loutkový soubor Pomněnka a kulturní komise.

Spousta sladkostí, drobných hraček a pití byla připravena díky městskému úřadu a dalším sponzorům (vietnamská komunita a paní Holcová), prostor na celou akci propůjčilo MS Jezevec Poustevna.

Na všechny děti (a přišlo jich 173) čekala pohádka Obušku z pytle ven, dále deset stanovišť, na kterých si vyzkoušely svoji šikovnost, i obvyklá tečka v podobě hasičské pěny. Kromě těchto tradičních věcí přišly také plánované i neplánované novinky: Na všechny účastníky čekalo na Čtverci spousta slaných a sladkých dobrůtek i stánek s drobnými dárečky pro děti. Několik odvážných dvojic okusilo společné hry pro maminky a děti. Příroda se letos postarala o saunu (začínali jsme ve velkém horku a končili pod studenou sprchou deště).

Dvě dobré zprávy na konec: za rok se na oslavách zase sejdeme. Do té doby nás ale čeká ještě spousta jiných akcí pro děti, takže sledujte plakátky - třeba už na prázdniny připravujeme výlet.

Zpět k článkům


Poslední aktualizace:
©1998, Interdata Web Team (e-mail )