Dolnopoustevenský posel

Přípravka ukončila sezonu letním turnajem

Autor: (ak)

Naši nejmladší ukončili svojí soutěž posledním satelitním turnajem v Krásné Lípě. Skončili na pěkném druhém místě a v celkové tabulce ročníku 2007 – 2008 obsadili druhou příčku za Krásnou Lípou. Na třetí příčku dosáhli mladí fotbalisté ze Šluknova „A“.

Úplnou tečkou pro naše elévy však byl třetí ročník letního turnaje přípravek, který pořádal náš fotbalový klub 21. 6. 2008. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev z okolí. Družstva hrála systémem každý s každým na dvou hřištích.

Naši chlapci nastoupili do turnaje proti Jiříkovu a začali remízou. Dále pak porazili Nový Bor „B“ 4:0, Nový Bor „A“ 1:0, Vilémov 2:1, Šluknov 2:1. K poslednímu zápasu nastupovali proti Krásné Lípě a dalo by se říci, že šlo o malé finále, protože právě mezi těmito dvěma soupeři se rozhodovalo o tom, kdo se stane vítězem. Naši borci však tento souboj po velice pěkném výkonu prohráli.

Konečným vítězem se tak stali malí fotbalisté z Krásné Lípy, druhé místo obsadili naši borci a na třetím místě skončili chlapci z Jiříkova, kteří jako jediní dokázali uhrát s remízu jak s Dolní Poustevnou, tak i s Krásnou Lípou.

Celý turnaj proběhl pod záštitou města a firmy Izopol a za finanční podpory místních podnikatelů. Všem patří velké poděkování, že se nezdráhají finančně přispět na fotbal v našem městě. Díky patří také městské jídelně paní Chmelíkové, která zajistila obědy pro všechny účastníky a dále pak kantýně na tribuně v čele s paní Vrabcovou a paní Vlačihovskou, kde bylo po celou dobu otevřeno občerstvení.

Úvod a závěr podpořili zástupci obou hlavních sponzorů, za město pan starosta Jemelka a za Izopol pan Dvořák. Velký dík patří také všem pořadatelům.